Przygotowanie ściany

PRZYGOTOWANIE ŚCIANY

Naklejki ścienne to świetny sposób na szybką, tanią i łatwą odmianę wnętrza!

Nasze naklejki są jednorazowe, po ich zerwaniu nie ma możliwości przykleić je w inne miejsce. Naklejka powinna idealnie przylegać do ściany. Ściana musi być zagruntowana, na takim podłożu naklejki trzymają się najlepiej.

Do przyklejenia naklejek należy wybrać gładką, czystą, suchą powierzchnię zagruntowaną, najlepiej pomalowaną farbą akrylową. Nie może to być ściana świeżo malowana (należy odczekać min 3 tygodnie). Nie należy rozrabiać wodą farby którą pomalujemy ścianę na której będą przyklejone naklejki, może to spowodować odchodzenie naklejek po brzegach. Farby, które gwarantują idealną przyczepność to farby akrylowe.

Szczególną uwagę należy zwrócić na farby lateksowe. Niestety nie potrafimy powiedzieć czy nasze naklejki będą się trzymać na każdej ścianie ponieważ zależy to od samej ściany, jej zagruntowania oraz rodzaju farby.

* UWAGA
Na skutek stosowania różnorakich lakierów i farb na ścianach, przed aplikacją naklejki należy w niewidocznym miejscu przeprowadzić test który stwierdzi czy folia się sprawdzi na ścianach. Jeśli po 24 godzinach naklejka odkleja się na brzegach należy ścianę zagruntować i przeprowadzić następny test. Jeśli naklejki dobrze przylegają do ściany przyklejamy całość i cieszymy oko przemianą. Nasze naklejki wycinamy dla Państwa po złożeniu i opłaceniu zamówienia. Są one produktem świeżym, wykonanym na Państwa zamówienie.

Jeśli nie są Państwo pewni czy naklejka będzie się trzymać zawsze można zamówić próbkę folii opłacając jedynie koszt kuriera, naklejka dostępna tutaj

https://www.malapracownia.com.pl/pl/p/Naklejka-testowa-Probka-folii/1422

 

 

Powodzenia :)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl