Przygotowanie ściany

 

Naklejki ścienne to świetny sposób na szybką, tanią i łatwą odmianę wnętrza!

* UWAGA

Najważniejsze, aby miejsce, na które chcemy przykleić naklejkę było odpowiednio wyczyszczone, odtłuszczone, inaczej nasza dekoracja ścienna będzie się odklejać i nie przetrwa tyle czasu ile byśmy chcieli. Nie może to być ściana świeżo malowana (farba schnie kilka tygodni), ani taka, z której farba odpada.Szczególną uwagę należy zwrócić na farby lateksowe.Niestety nie potrafimy powiedzieć czy nasze naklejki będą się trzymać na każdej ścianie ponieważ zależy to od samej ściany,farby lub samego przyszykowania ściany.
Odradzamy przyklejanie naklejek na ściany pomalowane farbami lateksowymi, ceramicznymi, kredowymi, emaliowymi oraz wszelkimi farbami tłustymi.


Niektóre starsze farby emulsje - mają właściwości kredujące które należy przemalować farba akrylową lub zagruntować gruntem malarskim oraz doprowadzić do całkowitego wyschnięcia.
Farby, które gwarantują idealną przyczepność to farby akrylowe. Przed samym naklejaniem odkurzyć powierzchnię. Inne podłoża dokładnie umyć (szkło, metal, laminat, meble, plastik itp.).Nie należy rozrabiać wodą farby którą pomalujemy ścianę na której będą przyklejone naklejki. Może to spowodować odchodzenie naklejek po brzegach. Powierzchnia powinna być gładka, nie chropowata.

* UWAGA
Jeśli nie są Państwo pewni czy naklejka będzie się trzymać zawsze można zamówić próbkę folii opłacając jedynie koszt kuriera.

 


Tę stronę możesz zmieniać tutaj:
Panel administratora > Zawartość > Strony informacyjne > Pytania i odpowiedzi

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl